A 2014-15-ös tanév versenyeredményei

Versenyeredmények részletezve

Kenguru

 

Országos helyezés

Megyei helyezés

Név

Évfolyam

Pont

13

3

Váczi Balázs

9.

89.25

17

5

Balogh Bence

9.

85.75

38

12

Szever Benjámin

9.

76.5

72

12

Horváth Miklós

11.

62.5

77

13

Sebők Balázs

11.

61.25

83

27

Höchst Bertalan

9.

68.75

84

16

Szűcs Viktor

11.

61

91

17

Molnár Ákos

11.

60

94

28

Frikker Erik

9.

67

97

26

Joó Ádám

10.

70

106

29

Bolya Ádám

10.

68.75

121

36

Fekete István

9.

63.25

129

41

Karácsony Xavér

9.

62.25

144

27

Szvatkó Árpád

12.

53.5

149

29

Martienssen Dominique

12.

53.25

149

29

Varga Csanád

12.

53.25

150

45

Borbáth Előd

9.

59.5

151

46

Szajbert Bence

9.

58.75

168

50

Perjés Krisztián

9.

58.25

172

32

Pataky Sándor

12.

51.25

186

33

Mike Bence

11.

51.25

189

56

Rácz Levente

9.

56.25

215

39

Draskóczi Donát

12.

47.5

219

47

Hajós Gergő

10.

57.5

220

40

Gönczi Norbert

12.

47.25

243

42

Ókom Ádám

11.

47.5

266

57

Venyercsán András

10.

55

279

51

Erdélyi Miklós

11.

45

299

75

Tóth Attila

9.

50

299

75

Schmidt György

9.

50

299

75

Agárdi Balázs Márk

9.

50

305

51

Tímár Bence

12.

42.25

321

68

Sarkadi Márk

10.

51.75

325

60

Bogdányi Laura

11.

42.75

339

86

Oberle Kirill

9.

47.75

341

87

Horváth Benjámin

9.

47.5

368

96

Záprel Imre

9.

46.25

368

96

Bardóczi Zsolt

9.

46.25

373

72

Virág Benjamin

11.

40

401

104

Butyka László

9.

44.5

434

93

Hrubi Dávid

10.

45

454

89

Hevesi Gergő

11.

36.25

467

118

Répás Tamás

9.

41.25

474

95

Bodrogvölgyi Máté

11.

35

496

85

Telegdi Fábián

12.

26.25

500

125

Simon Bálint

9.

40

515

109

Mráz Rafael Ahmed

10.

40.5

604

127

Drótos Zoltán

11.

26.25

655

143

Jóna Sándor

11.

20

743

169

Durini Richárd

9.

27.5

747

159

Szakos Áron

10.

22.5

 

 Gordiusz/Zrínyi 

Évfolyam

Hely

Név

Pontszám

9.

2.

Fekete István

69

4.

Váczi Balázs

61

5.

Szajbert Bence

60

6.

Oberle Kirill

56

7.

Agárdi Balázs Márk

55

10.

Szever Benjámin

55

11.

Frikker Erik

53

12.

Veress Csaba

50

13.

Butyka László

50

17.

Balogh Bence

40

10.

2.

Joó Ádám

56

11.

2.

Mike Bence

61

12.

1.

Bartos Bence

74

3.

Szatmári Boldizsár

55

4.

Erdész Márton

50

 

Sporteredmények

 Labdarúgás:

·         2014.szept.22. „Bródy Kupa” 2. hely (8 csapat indult)+ legjobb mezőnyjátékos díj - Mákos Márk

o   okt.4. „Őszi Sportparty”  3. hely  (20 felnőtt csapat,old boys tőlünk) kupa+érem

o   okt. 18. „Pesti Srác” kupa   1. hely    (10 középiskola indult) kupa+érmek

o   okt. 25. „Coca Cola” kupa őszi forduló

o   dec.  14. Futsal téli torna (nyílt bajnokság) 21 csapat részvételével
Szent Imre G.- Szily K. Szki. - Petrik Szki. – Pesti B. Szki – UMSZKI
csoportmérkőzéseket  4 győzelemmel 17:3 – as gólkülönbséggel zártuk. A negyeddöntőbe jutásért 2:1 re kikaptunk a Szent István Gimn. csapatától.

·         2015. febr.28.  Budapesti Középiskolás Amatőr Teremlabdarúgó Bajnokság V.korcs.

9 csapat indult:

1.      Szt Imre Gimn

2.      UMSZKI

3.      Nikola Tesla Szerb Gimn.

4.      Neumann János Szki

o   márc.7. BDSz VI.korcs.

1.      UMSZKI

2.      Veres Pné Gimn.

3.      Szt. Imre Gimn

o   ápr. Tavaszi Sportparty 3. hely

o   ápr. „Coca Cola” kupa tavaszi forduló után 1.hely UMSZKi és ezzel budapesti döntő
bpesti döntőből nem jutottunk tovább

 

A csapat legeredményesebb játékosai a következő diákok: Szabó Szilárd (2/14. B), Németh Norbert (12. G), Mákos Márk (10. B), Halácsy Gergely, Boda Kristóf és Mészáros Dávid (12. D).

 

Kézilabda:

 Budapesti Diákolimpia 8.hely

Vida-Szűcs József 9.Fkny

Durinyi Richárd 9.F

Varga Zoltán,Dániel Arnold,Szakos Áron,Böröczi Krisztián,Matóczai Bálint 10.D

Nyirati Csaba,Lőrincz Barnabás 10.C

Jenei Zoltán,Barlai Áron 11.A

Hermán Balázs 12.G

 

Síelés:

 Diákolimpia Országos Döntő - Alpesi Sí V.korcsoport

Záprel Imre 9.F 2.hely

 

Tollablabda:

Budapesti Diákolimpia Észak budapesti döntő

Barta Koppány 9.D 9.hely

 

Atlétika:

Budapesti Diákolimpia

Záprel Imre súlylökés 9.F 1.hely V.korcsoport

Záprel Imre távolugrás 7.hely V.korcsoport

Barta Koppány 9.D 100m /futam 6.hely/ V.korcsoport

Vincze Dorottya 9.D 100m /futam 3.hely/ V.korcsoport

Vincze Dorottya 9.D távolugrás 8.hely

Mészáros Márk 10.D 100m /futam 3.hely/ VI.korcsoport

Általános infó

A reál munkaközösség tagjai:

Adyné Kulcsár Enikő — matematika, fizika

Bakai Andrea — földrajz

Dömelné Juhász Zsuzsanna — angol nyelven matematika

Elek Szilvia — kémia

dr. Emese György — angol nyelven matematika és fizika

Forgács Judit — testnevelés

Gubicza Ágnes — matematika, fizika

Hackné Nyerges Rita — angol nyelven matematika, intézményvezető

Horváth Balázs — testnevelés

Kámán Ildikó — angol nyelven matematika és fizika, munkaközösség-vezető

Keresztfalvi Katalin — matematika, fizika

Kiss Gábor — földrajz, biológia

Koncz István — angol nyelven fizika

dr. Kulcsár Gáborné — matematika

Nagy Annamária — matematika

Kungl Andrea — angol és német nyelven matematika

Nagyné Németh Ildikó — biológia, kémia

Nánási Gabriella — angol nyelven matematika

Poros Tibor — angol nyelven matematika és fizika

Prófusz Magdolna — néptánc

Soósné Varga Rozália —testnevelés

Szenczi László — testnevelés

Szőcs Vilmos — testnevelés

Tamási Ibolya — testnevelés

Fizika pontverseny

 

Letöltések: 1. oldal, 2. oldal, 3. oldal, 4. oldal

 

GB DE HU