umlogo kicsi

E-mail

UMSZKI

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Technikum

Szakmai eredmények

Nyomtatás

Országos versenyek:

SZÉTV (Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny):

Gépészeti szakmacsoport:

  10. Parádi Dániel 80 felvételi pont
  20. Németh Kristóf 40 felvételi pont

OSZTV (Országos Szakmai Tanulmányi Verseny):

Elektronika  szakmacsoport - Villanyszerelő:

  Szabó Sándor Richárd 3/13. G 100%-os teljesítmény a 0896-06 és a 0900-06 vizsgamodulokból
  Czabai Balázs 3/13. G 100%-os teljesítmény a 0896-06 és a 0900-06 vizsgamodulokból

 Elektronika  szakmacsoport - Erősáramú elektrotechnikus:

  3. helyezés: Druzsin Albert  
  Vásárhelyi Miklós 2/14.D 100%-os teljesítmény a 0900-06 és a 0927-06 vizsgamodulokból
  Boros Istvan 2/14. D 100%-os teljesítmény a 0900-06 vizsgamodulokból

 Informatika szakmacsoport - Műszaki informatikus:

  7. Molnár  István 2/14.C  100%-os teljesítményt nyert az összes vizsgamodulból

 Informatika szakmacsoport - WEB mester:

  5. Tóth Ernő 2/14.B WEB  100%-os teljesítményt nyert az összes vizsgamodulból
  8. Staberecz Krisztián 2/14.B WEB 100%-os teljesítményt nyert az összes vizsgamodulból

 

 

Informatika szakmacsoport - Gazdasági informatikus:

  5. Nagy Éva 2/14.E GI  100%-os teljesítményt nyert az összes vizsgamodulból
  6. Juhász Gábor 2/14.E GI 100%-os teljesítmény a 1142-06; 1143-06 és a 1155-06  vizsgamodulokból
  7. Szlivka Krisztina 2/14.E GI 100%-os teljesítmény a 1142-06; 1143-06 és a 1155-06  vizsgamodulokból

 Informatika szakmacsoport - CAD-CAM:

  4. Belányi András 2/14.C CAD 100%-os teljesítmény a 1142-06; 1143-06;1155-06 és a 0557-06 vizsgamodulokból

Informatika szakmacsoport - Informatikai hálózattelepítő és -üzemeltető:

  5. Kalmár Balázs 2/14.E IHT 100%-os teljesítmény a 1142-06; 1143-06és a 1168-06 vizsgamodulokból
  9. Hausel Tamás 2/14.G IHT 100%-os teljesítményt nyert a 1142-06 és a 1143-06 vizsgamodulokból

Fővárosi versenyek:

Fővárosi Informatikai Alkalmazói verseny:

  • Kluka Norbert 2. helyezés
Fővárosi Komplex Szakmai Tanulmányi Verseny:
Gépészet szakmacsoport: Döntő
  • 1. helyezés:Finta András
  • 8. helyezés:Papp János
  • 12. helyezés:Léhárt Gergely Norbert
  • 15. helyezés:Pintér Attila

 

  • 1
  • 2