Szakmai eredmények

SZAKMAI VERSENY EREDMÉNYEK

2012-13 tanév

 

Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny (SZÉTV)

Elektrotechnika-elektronika szakmacsoport

 

    9. Káncz Krisztián 12. A             +100 felvételi pont

 24. Hegyi Péter 12. A                      +25 felvételi pont

                                  27. Szinger Ádám 12. A             +25 felvételi pont

                                  29. Hollender Dávid 12. A                 +25 felvételi pont

                                  32. Földesi Dávid 12. A

 

 

 

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny (OSZTV)

 

 

Elektronikai technikus

4. Kósa András 2/14.A                         teljes vizsgamentesség

 

 

Erősáramú elektrotechnikus

3. Pere Viktor 2/14. A                           teljes vizsgamentesség

4. Demeter Márk 2/14.A               vizsgamentesség a 0900-11 és
                                a 0929-11 vizsgamodulokból

 

 

Informatikai hálózattelepítő és –üzemeltető

1. Szabó Dániel 2/14.C                 teljes vizsgamentesség

8. Konczos András 2/14. D            vizsgamentesség a 1142-06, 1143-06 és
                               a1168-06 vizsgamodulokból

14. Kun Zsolt 2/14. C                           vizsgamentesség a 1142-06, 1143-06 és
                               a1168-06 vizsgamodulokból

 

Gazdasági informatikus

3. Kelecsendi Krisztián 2/14.C          teljes vizsgamentesség

8. Szabó Kitti 2/14. C                    vizsgamenetesség a 1142-06  és
                a 1143-06 vizsgamodulból

9. Szűcs Tamás 2/14. C                 vizsgamenetesség a 1142-06  és
                               a 1143-06 vizsgamodulból

10. Takács Patrícia 2/14.C          vizsgamentesség a 1143-06 vizsgamodulból

 

 

Országos versenyek:

SZÉTV (Szakmai Érettségi Tanulmányi Verseny):

Gépészeti szakmacsoport:

10. helyezett: Parádi Dániel80 felvételi pont

20. helyezett: Németh Kristóf40 felvételi pont

 

OSZTV (Országos Szakmai Tanulmányi Verseny):

Elektronika  szakmacsoport - Villanyzserelő:

Szabó Sándor Richárd 3/13. G 100%-os teljesítményt nyert 0896-06 és a 0900-06 vizsgamodulokból

Czabai Balázs 3/13. G  100%-os teljesítményt nyert 0896-06 és a 0900-06 vizsgamodulokból

 

Elektronika  szakmacsoport - Erősáramú elektrotechnikus:

3. helyezés: Druzsin Albert

Vásárhelyi Miklós 2/14.D 100%-os teljesítményt nyert a 0900-06 és a 0927-06 vizsgamodulokból

Boros Istvan 2/14. D 100%-os teljesítményt nyert a 0900-06 vizsgamodulokból

 

Informatika szakmacsoport - Műszaki informatikus:

7. helyezés: Molnár  István 2/14.C MI 100%-os teljesítményt nyert az összes vizsgamodulból

 

Informatika szakmacsoport - WEB mester:

5. helyezés: Tóth Ernő 2/14.B WEB  100%-os teljesítményt nyert az összes vizsgamodulból

8. helyezés: Staberecz Krisztián 2/14.B WEB 100%-os teljesítményt nyert az összes vizsgamodulból

 

Informatika szakmacsoport - Gazdasági informatikus:

5. helyezés: Nagy Éva 2/14.E GI  100%-os teljesítményt nyert az összes vizsgamodulból

6. helyezés: Juhász Gábor 2/14.E GI 100%-os teljesítményt nyert a 1142-06; 1143-06 és a 1155-06  vizsgamodulokból

7. helyezés: Szlivka Krisztina 2/14.E GI  100%-os teljesítményt nyert a 1142-06; 1143-06 és a 1155-06  vizsgamodulokból

 

Informatika szakmacsoport - CAD-CAM:

4. helyezés: Belányi András 2/14.C CAD  100%-os teljesítményt nyert a 1142-06; 1143-06;1155-06 és a 0557-06 vizsgamodulokból

 

Informatika szakmacsoport - Informatikai hálózattelepítő és -üzemeltető:

5. helyezés: Kalmár Balázs 2/14.E IHT 100%-os teljesítményt nyert a 1142-06; 1143-06és a 1168-06 vizsgamodulokból

9. helyezés: Hausel Tamás 2/14.G IHT 100%-os teljesítményt nyert a 1142-06 és a 1143-06 vizsgamodulokból

 

Fővárosi versenyek:

Fővárosi Informatikai Alkalmazói verseny:

Kluka Norbert 2. helyezés

 

Fővárosi Komplex Szakmai Tanulmányi Verseny:

Gépészet szakmacsoport: Döntő

1. helyezés:Finta András

8. helyezés:Papp János

12. helyezés:Léhárt Gergely Norbert

15. helyezés:Pintér Attila

 

GB DE HU