Legfrissebb versenyeredményeink

Humán munkaközösség

 

A Horváth Mihály Középiskolai Történelemverseny döntőjében

Orosz Bence 11.C osztályos tanuló

I. helyezést ért el.

Felkészítő tanár: Némethné Pallós Stefánia

 

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcs-Ész 3 fordulós kommunikációs versenyének döntőjében 400 versenyző közül egyetlen szakgimnazistaként

Vincze Dorottya 12.D osztályos tanuló

az 5. helyen végzett.

 

A Kozma Lajos Faipari Szakgimnázium szavalóversenyén

4. helyen végzett

Jakab Krisztián 10.F osztályos tanuló.

Felkészítő tanár: Kovács Éva

 

A lengyel-magyar barátság, 100 éves a lengyel állam történelmi vetélkedőn a

 11.C csapata a 3.helyen végzett.

Felkészítő tanár: Némethné Pallós Stefánia

Büszkeségeink 2017/2018. tanév

Humán munkaközösség

 

Az Implom József Helyesírási Verseny két fordulóján túljutva az országos döntőben

Frankó Máté 11.A osztályos tanuló a 11. helyen végzett,

felkészítő tanár: Widder László

A budapesti fordulóban a szakközépiskolások versenyén

Fónad Alexandra 3/11.H osztályos tanuló a 6. helyen végzett,

felkészítő tanár: Kovács Éva

 

Az Édes anyanyelvünk verseny két fordulója után az országos döntőben

Jobbágy Dániel 9.B osztályos tanuló a XXXII. helyen végzett,

felkészítő tanár:  Kovács Éva

 

A Kazinczy-verseny országos döntőjébe jutott

Gyovai Dániel 9.C osztályos tanuló,

felkészítő tanár:  Widder László

 

Két forduló után a Horváth Mihály történelemverseny döntőjébe jutott

Orosz Bence 11.C osztályos tanuló

felkészítő tanár: Némethné Pallós Stefánia

 

Az „Örök tél” online történelmi vetélkedőn

IV. helyezést ért el a 10.B osztály csapata

felkészítő tanár:  Barta Ilona és Braun Éva

Büszkeségeink - Helytörténeti vetélkedő

Az UMSZKI csapata

az Újpesti Helytörténeti vetélkedőn

a III. helyen végzett. 

A csapat tagjai: Bonyhádi Gábor, Horváth Benjámin, Perjés Krisztián és Pikli Péter (11.F)

Felkészítő tanár: Szever László

Gratulálunk! 

Köszönjük! J

Büszkeségeink - Kazinczy-verseny

Iskolánkat a

Kazinczy Ferencről elnevezett 

Szép kiejtési verseny

budapesti fordulóján 

Bányi Balázs (9.G)

és Gyovai Dániel (9.C/kny)

képviselte. 

Gyovai Dániel

az országos döntőbe jutott. 

Gratulálunk! 

Köszönjük! J

BÜSZKESÉGEINK:KAZINCZY-VERSENY ISKOLAI EREDMÉNYE

A KAZINCZY-VERSENY

ISKOLAI FORDULÓJÁNAK

VÉGEREDMÉNYE:

I.

Gyovai Dániel 9.C/kny

felkészítő tanár: Widder László

II.

Bányi Balázs 9.G 

felkészítő tanár: Varga Anikó

és

Hegedüs Richárd12.E

felkészítő tanár: Barta Ilona

III.

Seres Márkó 9.G 

felkészítő tanár: Varga Anikó

GB DE HU