umlogo kicsi

E-mail

UMSZKI

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Technikum

Nyitólap

Szeresd a Pingvint-Junior Linux Adminisztrátorok versenye 2021

SZERESD a Pingvint

2021.12.11-én, szombaton rendezték meg Békéscsabán a 7. Szűcs Sándor Informatikai Emlékversenyt, amely ismeretes még a "Szeresd a Pingvint-Junior Linux Adminisztrátorok versenye"-ként is.

A tavalyi évben a verseny a sajnálatos vírushelyzet miatt elmaradt, utoljára 2 éve rendezték meg, akkor Iskolánkat hárman képviselték az online első forduló után, és hatalmas örömünkre a döntőben, Békéscsabán az 1. és 2. helyezést érték el ügyes tanulóink: Varga Máté és Karsza Levente.

szp 2021 4 250   szp 2021 5 250   szp 2021 6 250
Jámbor Zoltán tanár úr megnyitója   A tavalyelőtti 1. és 2. helyezett, kétoldalt   … maszk nélkül…

Idén ismét kétfordulós volt a megmérettetés, és nagy örömünkre idén is bekerült a 2. fordulóba a fent nevezett két diákunk! Az eseményre az iskolában rendezett nyílt nap keretében került sor, amelyen a résztvevőknek 2 részben kellett számot adni tudásukról.

Az eredményhirdetés közepette minden résztvevő egyéb ajándékok mellett a finom helyi specialitást, a csabai kolbászt is bezsebelhette, míg az első három helyezett értékes informatikai nyereményben és emlékplakettben is részesült.

Iskolánk hírnevét ismét öregbíthette Karsza Levente, aki kitűnő versenyzéssel és az értékes 3. helyezéssel köszönte meg felkészítő tanárának és osztályfőnökének, Kurucz Gábornak a munkáját!

szp 2021 4 250   szp 2021 5 250   szp 2021 6 250
Karsza Levente: 3. helyezés!   A „dobogósok”…   … maszk nélkül…

 Gratulálunk!