umlogo kicsi

E-mail

UMSZKI

Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum Újpesti Két Tanítási Nyelvű Műszaki Technikum

Nyitólap

Öregdiák találkozó

Kedves volt „Landler”-es, „UMSZKI”-s Diákok!

Iskolánk idén ünnepeli fennállásának 95. évfordulóját, mely alkalomra az iskola felújított múzeumát ünnepélyes keretek között újra megnyitjuk a hozzánk látogató érdeklődők számára.
2022. december 9-én (pénteken) 14:00 órától szeretettel várjuk volt diákjainkat, akik szívesen ellátogatnak régi iskolájukba. A délután folyamán a múzeum meglátogatása mellett betekintést nyerhetnek a mai iskolai életbe, a műhelyekben folyó oktatásba és találkozhatnak régi tanáraikkal és osztálytársaikkal is.
Kérjük, hogy előre jelezzék látogatásukat 2022. december 2-ig!
Egyéni igényüket az alábbi linken keresztüli regisztrációval, osztálytalálkozó iránti igényüket az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre írt üzenettel jelezzék!
Regisztráció: https://forms.office.com/r/25ZS1202fd

Szeretettel várunk mindenkit.